duminică, 27 mai 2012

Zile de la mine!

"Am facut...! Am realizat...! Vom face... Vom realiza...!"


De doua saptamani, Romania a iesit din criza, peste tot unde te duci auzi obligatoriu in goarnele caravanelor ca se vor creea locuri de munca, un trai mai bun si alte promisiuni  care se vor onora. Dupa alegeri cred ca o sa avem mai multe locuri de munca decat locuitorii Romaniei, ba chiar o sa mai angajam si straini.

    Pui, mici, bere din partea casei!


Toti candidatii si-au pus averile personale la bataie, ba chiar averile altor persoane mult mai sus cocotate pe scara puterii, si au dat oamenilor de mancare mai ceva decat Crucea Rosie!

    Propuneri!

Alegeri locale pe fiecare luna!



O saptamana de campanie pe luna pe tot timpul mandatului! Daca s-ar intampla acest lucru cred ca nivelul de trai al Romaniei ar creste vertiginos, ba mai mult cred ca am face invidioasa si pe UNESCO.


  Concluzie!


Romania, o noua putere mondiala!


Targeturile candidatilor vor propulsa Romania la un nivel economic mondial. Insusi Obama si Putin isi vor pleca mintile stralucite in fata viitorilor conducatori ai  Romaniei!